Yazdır Paylaş

İHALE DETAYI 9998/333417

İhale No: 9998/333417
İhale Adı 3 KALEM YAGLAMA YAGI ve KIMYASAL MAZOT KATKISI ALIMI
 • İhale No 9998/333417
 • Şehir Muğla
 • İhale Tarihi 19.11.2019 10:00
 • Eklenme Tarihi 18.11.2019 21:07
 • Telefon 324) 237 8965
 • E-Posta
 • Tür Mal
 • Kapsam 4734 Kapsamında
 • Usül Doğrudan Temin
 • İhale Yeri AKSAZ DZ.US IHALE KOMISYONU BSK.LIGI
 • İşin Yeri AKSAZ DZ.US IHALE KOMISYONU BSK.LIGI
 • Kurum Dkk. Aksaz Deniz Üs Komutanlığı Milli Savunma Bakanlığı Msb Bağlıları
 • Üst İdare
 • En Üst İdare
 • İlan Şekli İhale İlanı Yayımlanmış/İlansız, Katılıma Açık
İhale Adı 3 KALEM YAGLAMA YAGI ve KIMYASAL MAZOT KATKISI ALIMI

İhale Dosya Nu. 2019-180

İşin Konusu / Malzeme Cinsi 3 KALEM YAGLAMA YAGI ve KIMYASAL MAZOT KATKISI ALIMI

İlan Kategorisi AKAR YAKITLAR, YAGLAMA YAGLARI VE MUMLAR

İşin Tanımı / Kısım ve Malzeme Miktarı 3 kalem malzeme

İhtiyaç Sahibi Birlik

Ödemeyi Yapacak Saymanlık

Satın Alma Komisyonu Tel. Tel:(252) 413 0393 Fax:(252) 412 1877

AKSAZ DZ.US IHALE KOMISYONU BSK.LIGI

Muayene Komisyonu

İşin Yapılacağı Şehir MUGLA MUGLA

İhale Tarihi *

19.11.2019

İhale Saati *

10:00

İlan Edilme Tarihi *

18.11.2019

İhale Türü Mal Alımı

2017/10606 BKK DOGRUDAN TEMIN 3-B 13 1 g.

İhale Dökümanlarının Alınabileceği Yerler

İhale Dökümanı Satınalma Bedeli

0

 TL

İhale Bitti mi ? Hayır Bitmedi

İhale Kararı

SATES İh Kayıt Nu. 144263

Teklif Mektubu TEKLİF MEKTUBU MEVCUTTUR GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

T.C.
DENIZ KUVVETLERI KOMUTANLIGI
AKSAZ DENIZ ÜS KOMUTANLIGI
IHALE KOMISYONU BASKANLIGI
MARMARIS/MUGLA (FAKS : 0252 412 1877) E-POSTA: AKSAZ.IHALE@DZKK.TSK.TR

1. AKSAZ IKMAL DESTEK KOMUTANLIGI'ınca ihtiyaç duyulan aşağıda cins ve miktarı yazılı malzemeler/hizmetler 4734 sayili Kamu Ihale Kanununun 3/(b) maddesine istinaden yayimlanan 2017/10606 sayili Bakanlar Kurulu Kararinin 13.(1)-g maddesi limitleri dahilinde DOĞRUDAN TEMİN yöntemiyle satın alınacaktır.

 2.  Bu alim 3065 sayili Katma Deger Vergisi Kanununun 13/f maddesi geregince KDV?den ve ÖTV genel tebliginin 7.1.1.maddesi geregince ÖTV?den müstesnadir. 10.000 TL üzerindeki alimlarda üzerine ihale edilen yüklenici firma tarafindan idarece yapilan tebligata istinaden 3 is günü içinde Muhasebe Müdürlükleri/Saymanliklarina teklif edilen bedelin % 6 kesin teminat yatirilacaktir. Yüklenici firma tarafindan malin teslimini takiben kabulü halinde teminatin tamami ödeme ile birlikte iade edilecek; fakat ürün teslim edilmez veya ihtiyaç özelliklere uygun bulunmaz ise teminatin tamami hazineye irad kaydedilecektir.

 3. Ödeme, malın teslimini takiben ve kabulü halinde en kısa sürede ve bir kerede AKSAZ IKMAL DESTEK KOMUTANLIGI'nın düzenlediği ödeme evrakları ile AKSAZ DZ.FILOLARI saymanlığı tarafından yapılacaktır. Fatura bedeli üzerinden Teklif edilen bedel üzerinden (KDV HARIÇ) %0,948 oraninda damga vergisi idare tarafindan ödeme belgesinden kesilecektir.

 4. Kalem bazinda en düsük teklif ekonomik açidan en uygun teklif olarak degerlendirilecektir. Kalem bazinda teklif verilebilecek ancak, alternatif teklif verilmeyecektir. Komutanligimiz belirtilen malzeme/mazlemeleri hangi firma/firmalardan alacağı konusunda serbesttir.

 5.  Yüklenici, teslim ettiği malın teklif mektubunda belirtilen süre içerisinde evsafını kaybetmesi halinde, evsafını kaybeden malı yenisi ile değiştirme garantisi verecektir. Yüklenici, teklif formunu imzalamak suretiyle bu hususu kabul etmiş sayılacak olup, fatura tarihi garanti süresi başlangıç tarihi kabul edilecektir.

 6. Malzemeler, AKSAZ IKMAL DESTEK KOMUTANLIGI 'ınca siparişin verilmesini müteakip 20 (yirmi) takvim günü içinde, bu sürenin resmi tatile uğraması halinde takip eden ilk iş günü saat 16:00’a kadar taahhüt edildiği şekilde AKSAZ IKMAL DESTEK KOMUTANLIGINA teslim edilecektir.

 7. KDV hariç tüm masraflar (vergi, harç, nakliye, sigorta, her türlü yükleme/boşaltma v.b.) yükleniciye aittir.

 8. Yukarıda belirtilen esaslar çerçevesinde KDV HARİÇ NİHAİ TÜRK LİRASI (TL) teklifinizi 19/11/2019 saat 10:00 ’a kadar, faks yada kapalı zarf içinde veya e-posta (Öncelikli olarak e-posta tercih edilmelidir.) ile AKSAZ DENIZ ÜS KOMUTANLIGI IHALE KOMISYONU BASKANLIGI`na teslim etmenizi rica ederim.

 9. 1.Teslim Yeri ve Sartlari: Malzemeler Aksaz Ikmal Destek Komutanligi Ambari-Aksaz/Marmaris-MUGLA? ya teslim edilecektir.(Malzeme Teslimi/Malzeme özellikleri ile ilgili olarak Irtibat Tel Numarasi: 0 252 4411000/2720/2710/2717/2712/2713/2714) Nakliye, yükleme, bosaltma, ambara istifi yüklenici tarafindan yapilacaktir. Yüklenici, isin yerine getirilmesi sirasinda yasa, yönetmelik ve tüzükler ile belirlenen ve ILO standartlarina uygun is ve isçi sagligi ile ilgili tüm güvenlik önlemlerini alacaktir. 18 yasindan küçük isçi kesinlikle çalistirilmayacaktir.
2. Dogrudan Temin Alimlarinda dosya karara baglanmadan önce ekonomik açidan en avantajli teklifi veren firmalarin Kamu Ihale Genel Tebligi geregi EKAP üzerinden yasaklilik sorgulamasi yapilmasi gerektiginden firmalar tarafindan verilecek teklif mektubunda firmaya ait bilgiler eksiksiz olarak doldurulacaktir.
3. Denetim ve Muayene:
3.1. Yükleniciler tarafindan teslim edilen malzemelerin, Muayene Komisyonu tarafindan teklif mektubunda belirtilen bilgilere (Teknik Tanimlama Bilgisi (MRC) / Parça Numarasi / Teknik Föy / Isterler Dokümani / Teknik Sartname / Numune / TSE / Marka-Model vb.) göre MSY 331-1 (C) Mal Alimlari Denetim, Muayene ve Kabul Islemleri Yönergesine kapsaminda sadece fiziksel muayenesi yapilacaktir. Ürün/ürünlere yönelik varsa kalite belgeleri malzeme teslimi esnasinda malzemeler ile birlikte teslim edilecektir. Muayene ve kabul komisyonu imkanlari ile tespit edilemeyen fiziksel özelliklerin muayenesi üretici firmanin orijinal malzeme etiketi veya üretici firma veya yetkili(distribitör) firma tarafindan düzenlenen taahhütname üzerinden yapilacaktir. Yüklenici yapilacak muayene sonuçlarina verilen RED (Niteliklerine Uygun Degildir) raporuna itiraz edemez.
3.2. Muayene edilecek mal/hizmetin; tamaminin incelenmesini kolaylastiracak bir düzende bulundurulmasi, numunenin ve numune alimi ile ilgili her türlü aparat ve mal/hizmetin hazir edilmesi, muayene baslamadan önce mal/hizmetin belirli bölümlere ayrilmasi, yüklenici tarafindan saglanacaktir.

4. Teslim Süresi:
4.1. Malzemeler, yükleniciye teblig tarihini takip eden günden itibaren 20 (yirmi) takvim günü içinde muayene ve kabul islemlerinin yapilabilmesi maksadiyla Aksaz Ikmal Destek K.ligi Sözlesme Yönetim Ks. A.ligine (Irtibat Numarasi:2720) teslim edilecektir.
4.2. Malzeme teslim süresi sona ermeden yüklenicinin yazili talebi üzerine en fazla 5 takvim gününe kadar ek teslim süresi verilecek mücbir sebepler dahil bu gibi süre uzatimi durumlarinda geciken her gün için taksit/parti veya malzeme tek seferde alinacaksa sözlesme toplam tutari üzerinden %0,2 (binde iki) oraninda gecikme cezasi uygulanacak, bu tutar firmanin hak edisinden tahsil edilecektir. Ürünün teslim tarihi hiç bir sartta 10 Aralik 2019 tarihini geçmeyecektir. Bu tarihten sonra teslim edilecek ürünler idaremizce kabul edilmeyecektir. Süre uzatimi verip/vermemek konusunda idare serbesttir.

4.3. Ayrica idareden kaynaklanan nedenlerle belirtilen süre disinda firmanin taahhüdünü yerine getirmesi için süre uzatimi verilebilecektir. Bu tarz süre uzatiminda herhangi bir ceza uygulanmayacaktir.
4.4. Teslim süresi (ek cezali teslim süresi dahil) içerisinde getirilen mal/mallarin ihtiyaç listesinde belirtilen evsafina uygun çikmamasi halinde yüklenici, 1 defaya mahsus muayenede evsafina uygun olmayan mal/mallari yenisi ile degistirebilir. Muayene ve kabul komisyonunca degistirilebilecegi belirtilen mal/mallar için degistirme süresi malin teslim edildigi tarihi takip eden gün ile son teslim tarihi (cezali teslim süresi dahil) arasindaki süredir. Muayene asamasindaki tüm islemler muayene ve kabul komisyonunca yürütülür.
4.5. Istekliler yaglama yagi ürünü için ister listesinde parça numarasi belirtilen ürünlerinden biri olacak sekilde  teklif verecek ve isi yüklenmesi durumunda da bu ürünlerden birini teslim edecektir. Alternatif teklifler kesinlikle kabul edilmeyecektir.

5. Vergi vb. giderler:
5.1. Teklif edilen bedelden (KDV HARIÇ) 0,948 % oraninda Damga vergisi yüklenici tarafindan ödenecektir. 10.000 TL üzerindeki alimlarda üzerine ihale edilen yüklenici firma tarafindan idarece yapilan tebligata istinaden 3 is günü içinde Muhasebe Müdürlükleri/Saymanliklarina teklif edilen bedelin % 6 kesin teminat yatirilacaktir. Yüklenici firma tarafindan malin teslimini takiben kabulü halinde teminatin tamami ödeme ile birlikte iade edilecek Fakat ürün/hizmet teslim edilemez veya teslim edilen ürün/hizmet muayenede uygun bulunmaz ise teminat hazineye irad kaydedilecektir. Ancak kalem bazinda kismi kabul yapilmasi durumunda, ret olan bir malzeme oldugu takdirde, teminatin TAMAMI irad kaydedilecektir.

5.2. Red olan malzemelerin muayene sonucunun yükleniciye teblig tarihinden itibaren 3 gün içinde bulundugu yerden kaldirmasi mecburidir. Bu müddet içinde yüklenici tarafindan red olan malzemenin teslim alinmamasi halinde; kendisine verilen sürenin son gününü takip eden günden baslamak üzere malin kaldirildigi güne kadar (malin kaldirildigi gün de dahil olmak üzere) geçen her gün için en son yayinlanan Adalet Bakanligina Ait Lisansli Yediemin Depolari Yönetmeligi Ücret Tarifesi hükümleri çerçevesinde hesaplanacak günlük depolama ücreti Maliye Bakanligi veznelerine nakit olarak yatirtilacaktir. Idare ihtiyaç duymasi halinde, yüklenici tarafindan kaldirilmayan mala/mallara iliskin olarak gerekli yasal islemleri baslatmaya serbest ve yetkilidir.

5.3.  . Bu alim 3065 sayili Katma Deger Vergisi Kanununun 13/f maddesi geregince KDV?den ve ÖTV genel tebliginin 7.1.1.maddesi geregince ÖTV?den müstesnadir

6. ÖDEME:
6.1. Ödeme, mal/hizmetin teslimi ve muayenesinin uygun bulunmasini durumunda, Komutanligimizca düzenlenecek ödeme evraklari ile firmanin banka hesabina (IBAN NUMARASI) havale yolu ile alim bedeli (fatura bedeli) üzerinden yapilacaktir. Fatura üzerine IBAN numaralarinin yazilmasi zorunludur. Eksik bilgi nedeniyle ödeme islemlerinde olusacak gecikme yüklenici sorumlulugundadir.

6.2. Yüklenici firma/firmalar idaremize teslim ettikleri malzeme/hizmetin tutari 2.000,00 TL.?yi asmasi durumunda, ödeme asamasinda fatura ile birlikte, bagli bulundugu Vergi Dairesinden alacagi, Vergi Borcu durumunu belirten bir yaziyi idaremize teslim edeceklerdir. Hizmet alimlarinda SGK Borcu Yoktur yazisi ayrica idareye teslim edilecektir. Ödemelerde bu belgelerin eksikligi nedeniyle yasanacak gecikmeler yüklenici sorumlulugundadir.

7. GARANTI:
7.1. Yaglama yaglari için; teslim tarihi itibariyle son kullanma tarihine en az 2 yil kalmis olacaktir. Kimyasal Mazot Katkisi ürünü için imal tarihi ile teslim tarihi arasinda en fazla 2 ay geçmis, raf ömrünün bitmesine de en az 10 ay kalmis olacaktir.
7.2. Yüklenici tarafindan teslim edilen mal/hizmetin kesin kabulünden sonra, Garanti belgesi düzenlenme zorunlulugu olan ürünler için malzemelerin orijinal garanti belgeleri fatura ile birlikte idareye teslim edilecektir.

7.3. Garanti belgesi düzenlenme zorunlulugu olmayan ürünler için yüklenici tarafindan teslim edilen ürün garanti/son kullanma tarihinden önce evsafini kaybetmesi halinde yenisi ile degistirecektir. Fatura tarihi garanti süresinin baslangiç tarihi kabul edilecektir.

7.4. Onarim islerinde hizmetin kabulünden sonra isçilik, montaj ve dizayn 1 (Bir) yil süreli yüklenici garantisi altinda olacaktir. Garanti kapsamindaki mal/hizmette sözlesme süresi içerisinde tespit edilecek hata, ayip ve eksikliklerin garanti saglayan kisi veya kurulus tarafindan giderilmesini yüklenici üstlenecektir.

7.5. Yüklenici 7.1.-7.2.-7.3-7.4 maddelerinde sayilan yükümlülüklerini yerine getirilmemesi halinde,  idarece tüm giderleri yükleniciden tahsil etmek için hukuki islem baslatacaktir.

7.6. Yüklenici mal/hizmetin garanti süresi içinde evsafini kaybetmesi halinde idare tarafindan durumun kendisine teblig tarihinden itibaren 20 (yirmi) takvim günü içerisinde ve hiçbir ücret talep etmeden evsafina uygun yeni mal/hizmeti idareye teslim edecektir. Garanti kullanim hatalarini kapsamayacaktir. Garanti süresince malzeme/hizmetin onarimi idarenin isteyecegi yerde yapilacaktir. Yüklenici garanti ve degistirme hususlarina yönelik ayrica bir GARANTI TAAHHÜTNAMESI VERMEYECEKTIR.

8. Yüklenici teklif mektubunu imzalamakla yukarida belirtilen tüm hususlari kabul etmis sayilacaktir.
 

 

    İMZA

 
 
 

NOT 1: Anilan özellikler haricinde ürünler için teklif verilmemesi rica olunur. Aksi teklifler degerlendirilmeyecektir.
NOT 2 : AKSAZ DENIZ ÜS KOMUTANLIGI IHALE KOMISYON BASKANLIGI tarafindan Dogrudan Temin Usulü ile alim yapilacak malzemelere ait dogrudan temin duyurularina ve sonuçlarina www.ekm.tsk.tr adresinden ulasabilirsiniz.
NOT 3 : Teklif Mektuplarinizi öncelikli olarak E-Posta ile, gönderilemez ise Belgegeçer veya Elden/Posta Yolu Ile Gönderebilirsiniz. (Gönderilen teklifler telefon ile aranilarak teyit edilmelidir.)
NOT 4 : E-posta ile gönderilecek evraklar MS Office, pdf, JPEG, jpg ve zip formatinda gönderilmesi gerekmektedir

Ihale Komisyonu Bsk.ligi Iletisim Bilgileri :
E-posta adresimiz:  aksaz.ihale@dzkk.tsk.tr
Telefon numaramiz 0 252 413 03 93     
Belgegeçer numaramiz : 0 252  412 18 77

Malzeme ile ilgili bilgi almak istenildiginde irtibat kurulacak ilgili birlik iletisim numarasi :
Ikmal Destek K.ligi Tel No: 0252 441 1000 (2711-2712-2713-2735)

TEKLİF MEKTUBUDUR

AKSAZ IHALE KOMISYONU BASKANLIGI’NA

İlgili harcama talimatı no: 180

1. Tarafımızdan yukarıda bahse konu tüm hususlar incelenmiş, okunmuş ve herhangi bir ayrım ve sınırlama yapmadan bütün koşullarıyla kabul edilmiştir.

2.Alım konusu iş için teklif birim fiyatlar üzerinden teklif ettiğimiz  toplam bedel KDV hariç ....................................... rakam ve ......................................................... yazı ile olup, toplam bedelin ayrıntısı teklif mektubumuzun ekindeki fiyat cetvelindedir.

BİRİM FİYAT TEKLİF CETVELİ
  S.No  Stok No Malzemenin/Hizmetin
Cinsi ve Özellikleri
 Dağıtım BirimiMiktarıTeklif Edilen
Birim Fiyat (TL)

(K.D.V. hariç)
KDV
(%)
ÖTV
(%)
Tutar (TL)
(K.D.V. hariç)
 1*014351899  YAGLAMA YAGI, SOGUTUCU KOMPRES.
PARÇA NO:
1. ICEMATIC E-68
2. EMKARATE RL68H
3. SUNISO SL 68
4. MALZEMENIN TESLIM TARIHI ITIBARIYLE SON KULLANMA TARIHINE EN AZ 2 YIL OLACAKTIR.
5.TESLIM EDILEN PARTIYE AIT ÜRETICI/AKREDITE LABORATUVAR ANALIZ SONUÇLARI MUAYENE ASAMASINDA MUAYENE VE KABUL KOMISYONUNA IBRAZ EDILECEKTIR.
(1400QT*0,95=1330 LT DIR)


 
QT 1400     
 1*270459152  YAG YAGLAMA HIDROLIK HD-68
YAG YAGLAMA HIDROLIK HD-68
1. PARÇA NO: BMR-110
2. PARÇA NO: HYDRO OIL HD 68
3. PARÇA NO: MOBIL DTE 26
4. PARÇA NO: TELLUS 68
5. PARÇA NO: ENERGOL HLP HM-68
6. PARÇA NO: HIDROTEX BS-68
7. PARÇA NO: HD 68-16 KG
8. PARÇA NO: HL-68
9. MALZEMELER 12-20 KG?LIK TENEKE AMBALAJDA TESLIM EDILECEKTIR.
10. MALZEMENIN TESLIM TARIHI ITIBARIYLE SON KULLANMA TARIHINE EN AZ 2 YIL OLACAKTIR.
11. TESLIM EDILEN PARTIYE AIT ÜRETICI/AKREDITE LABORATUVAR ANALIZ SONUÇLARI MUAYENE ASAMASINDA MUAYENE VE KABUL KOMISYONUNA IBRAZ EDILECEKTIR.
 
KG 30000     
 1*DA0273661  KIMYASAL, MAZOT KATKISI
1. DIESEL MOTORLU ARAÇLARDA KULLANILACAKTIR.
2. EN FAZLA 20 LT.LIK BIRIM AMBALAJLAR HALINDE TEMIN EDILECEKTIR.
3. RAF ÖMRÜ EN AZ 1 YIL OLACAKTIR MALZEMENIN ÜRETIM TARIHI ILE TESLIM TARIHI ARASINDA EN FAZLA 60 (ALTMIS) TAKVIM GÜNÜ OLACAKTIR.
4. ISO 22241-1 VE DIN 70070 STANDARDINI SAGLADIGI AMBALAJ ÜZERINDE BELIRTILENECEK VEYA YÜKLENICI TARAFINDAN BELGELENDIRILECEKTIR.
 
LT 3000     

TOPLAM TUTAR (K.D.V. Hariç)     

 
TEKLİF
TARİHİ
 TEKLİFİN
GEÇERLİLİK
SÜRESİ
FİRMA ADI, ADRESİ, TELEFON VE FAKS NUMARASIVERGİ NUMARASI, BANKA ADI, HESAP NO, IBAN HESAP NO (zorunlu), ŞUBE ADI, ŞUBE KODUTEKLİFİ VEREN YETKİLİNİN ADI, SOYADI, İMZASI VE FİRMA KAŞESİ
     

< GERİ DÖN